خرما ربی , خرمای ربی , خرما ربی ایرانشهر , قیمت خرمای ربی , فروش خرمای ربی , خرید خرما ربی

خرما ربی

خرما ربي:

خرمای ربی يکي از انواع مختلف خرمای ایران است که از خرماهای ناحیه های گرم و خشک ایران می باشد و در استان سیستان و بلوچستان کشت میشود. ميوه آن نسبتاً بزرگ، رنگش قرمز و رطب این نوع خرما کمي سبز رنگ است. زمان رسيدن کامل خرما ربی با رطب مضافتی بم در یک زمان است.

خرما ربی نیز یکی از بهترین نوع خرما های تولیدی در کشور عزیزمان ایران است این نوع خرما در خارج از کشور نیز طرفداران فراوانی دارد به همین دلیل صادرات خرما ربی رونق زیادی دارد.

خرما ربی در کشور ایران در مناطق زابل , ایرانشهر , سراوان و چابهار کشت می شود که بسیاری آن را خرما ربی ایرانشهر نیز میشناسند اما تاجران و کسانی که صادرات خرما را انجام میدهند معتقدند که خرمای ربی سراوان مرغوب تر خرما ربی سایر نقاط میباشد. به همین دلیل است که غالبا قیمت خرما ربی سراوان و ایزدشهر از سایر نقاط بالاتر است.

خرما یونیک یکی از بهترین و بزرگترین فعالان در زمینه تولید انواع خرما در ایران و صادرات خرما به سراسر جهان میباشد شما عزیزان هم میتوانید برای خرید عمده خرما و با فروش خرما به صورت عمده همچنین اطلاع از قیمت خرما از جمله قیمت خرمای ربی با ما در تماس باشید.

درباره ما

خرمای یونیک تولید کننده خرما و صادرکننده آن به سراسر جهان است فروش خرما به صورت عمده توسط خرمای یونیک با بهترین کیفیت انجام میشود.

کیفیت عالی وقیمت مناسب خرما را با ما تجربه نمایید.

شماره تماس :021-55421217