خرما پیارم , قیمت خرما پیارم , انواع خرما پیارم , فروش خرما پیارم , خرید خرمای پیارم

خرمای پیارم

خرمای پیارم:

خرمای پیارم یکی از انواع مختلف خرمای ایران است که طرفداران بسیاری در جهان دارد در واقع خرما پیارم جزو گران ترین و مرغوب ترین خرما در جهان به حساب میاید که به دلیل نوع بافت آن به خرمای شکلاتی نیز معروف است خرما پیارم نوع بافت آن به گونه ای است که پوست خرما به گوشت آن چسبیده و همچنین طعمی بی نظیر دارد..

کشت خرمای پیارم:

خرما پیارم در شرایط آب و هوایی خاصی رشد میکند به همین دلیل در ایران تنها در منطقه ای به نام حاجی آباد در شمال هرمزگان رشد میکند که به دلیل اینکه خرما پیارم فقط در این منطقه رشد میکند به خرمای حاجی آباد نیز معروف است. کشت خرما پیارم باید در شرایط آب و هوایی خاصی باشد تا خرمایی با کیفیت حاصل شود لذا کاشتن نهال خرما پیارم در مناطق گرمسیر دلیل موجهی برای رشد خرما و کیفیت خوب این خرمای کم یاب نمیباشد.

خرمای پیارم به دلیل خشک بودن و  قابلیت نگهداری طولانی مدت در بین انواع مختلف خرمای ایرانی بسیار شهرت دارد و این موضوع باعث شده است تا صادرات خرما پیارم و یا بهتر بگویم فروش خرمای پیارم افزایش یابد. البته قیمت خرما پیارم در مقایسه با سایر خرماهای کشور ایران بالاتر است.

قیمت خرمای پیارم:

خرمای پیارم به دلیل محدود بودن مکان کشت , طعم عالی , ماندگاری طولانی مدت و همچنین خواص بسیار زیاد مورد قبول افراد زیادی در سراسر جهان شده است همه این موضوعات باعث می شود تا قیمت خرمای پیارم در مقایسه با سایر خرماهای ایران بالاتر باشد.

فروش خرمای پیارم:

خرمای یونیک تولید کننده و صادرکننده انواع خرما از جمله خرمای پیارم سالهاست که صادرات خرما انجام میدهد و یا خرما را به صورت عمده در اختیار فروشنگان خرما قرار میدهد تمامی خرماهای تولید شده توسط خرمای یونیک در شرایط مناسب و زیر نظر کارشناسان این زمینه قرار گرفته است.

معمولا در فصل گرما که همزمان با برداشت خرما در مناطق گرمسیری است بازار خرید و فروش خرما رونق زیادی میابد. و این موضوع باعث میشود عده ای سواستفاده کرده قیمت اصلی خرما را تغییر داده و یا خرمای بی کیفیت خود را با قیمت بالایی بفروشند لذا از همه مغازه داران و فروشندگان خرما خواهشمندیم تا در خرید خرمای مرغوب دقت کافی را داشته باشند

با رواج خرید اینترنتی افراد زیادی هستند که به دنبال خرید اینترنتی خرما هستند شما میتوانید جهت خرید اینترنتی خرمای پیارم و انواع دیگر خرماها و یا جهت خرید عمده خرما و صادرات خرما با ما در تماس باشید. 

 

درباره ما

خرمای یونیک تولید کننده خرما و صادرکننده آن به سراسر جهان است فروش خرما به صورت عمده توسط خرمای یونیک با بهترین کیفیت انجام میشود.

کیفیت عالی وقیمت مناسب خرما را با ما تجربه نمایید.

شماره تماس :021-55421217