خرید حمایتی خرما در خوزستان

خوزستان یکی از مناطق تولید خرما در ایران است که انواع خرما در آن تولید و به فروش میرسد البته باید بدانید که مقدار قابل توجهی از خرمای صادراتی ایران نیز توسط این استان تامین میشود.

قیمت خرید حمایتی خرما بر اساس جلسات متعدد کارشناسی با اتحادیه خرما و خشکبار , اتحادیه نخلداران و مدیران جهاد کشاورزی استانهای خرما خیز تعیین شد.

امسال نرخ هر کیلوگرم خرمای درجه یک 29000 ریال و نرخ خرمای درجه دو 245000 ریال و خرمای درجه سه 21000 ریال است که به این نرخ سه هزار ریال هزینه حمل و نقل و بسته بندی اضافه میشود.

البته کمبود و شوری آب، امسال به نخلستان های آبادان، خرمشهر و بخشی از شادگان خسارت سنگینی وارد و منجر به کاهش کیفیت خرما شد.

طبق گزارشات مسئولان میزان خسارت وارد شده به خرمای خرمشهر و آبادان را در حدود 392 میلیارد ریال  تولید خرما امسال در خوزستان از نظر کمی 20 درصد و به 160 هزار تا 170 هزار تن کاهش یافته است.
اما باز هم ایران یکی از کشور های تامین کننده خرمای جهان است و صادرات خرما به سراسر جهان روز به روز در حال افزایش میباشد.

درباره ما

خرمای یونیک تولید کننده خرما و صادرکننده آن به سراسر جهان است فروش خرما به صورت عمده توسط خرمای یونیک با بهترین کیفیت انجام میشود.

کیفیت عالی وقیمت مناسب خرما را با ما تجربه نمایید.

شماره تماس :021-55421217