رطب مضافتی بم , خرمای بم , قیمت خرما در بم , فروش عمده خرما بم , خرید خرما بم , قیمت روز خرما بم

رطب مضافتی بم

رطب مضافتی بم 

رطب مضافتی بم یکی از محصولات تجاری مهم استان کرمان محسوب میشود رطب مضافتی بم یا خرمای مضافتی بم در شهرستان بم استان کرمان تولید میشود.

این نوع خرما یکی از مرغوب ترین خرمای تولید شده در شهرستان بم میباشد که رنگ تیره مشکی یا قهوه ای دارد و همچنین این خرما پوست نازکی دارد که به راحتی جدا میشود مشخصه اصلی خرمای مضافتی بم که معمولا آن را با این ویژگی میشناسند شیره زیاد این نوع خرماست.

هرچه که پوست این نوع خرما نازک تر باشد و شیره آن بیشتر باشد دارای مرغوبیت زیادیست برعکس اگر پوست آن کلفت باشد یا ریز و بدون شیره باشد یعنی که کیفیت پایین تری دارد.

روش نگهداری خرمای مضافتی بم:

رطب مضافتی بم از آنجاییکه رطوبت زیادی دارد ترجیحا باید در یخچال نگهداری شود زیرا که هوای سرد باعث کاهش فعالیت میکروبهایی که در رطوبت فعالند میشود و معمولا پیشنهاد میشود که این خرما بین دمای -5 تا 5 نگهداری شود.

قیمت رطب مضافتی بم:

از انجاییکه خرمای مضافتی در بسته بندی های معمول و یکنواخت در بازار عرضه میشود معمولا قیمت خرما مضافتی چالش و تمایز کمی دارد خرمای یونیک سالهاست که در زمینه تولید و فروش خرما فعالیت دارد و بهترین و باکیفیت ترین خرما را با قیمتی مناسب در اختیار شما عزیزان قرار میدهد.

البته بخش قابل توجهی از فعالیتهای این مجموعه معطوف به صادرات خرما میشود که انواع خرما از جمله خرما مضافتی بم را به سراسر دنیا صادر میکند.

 

درباره ما

خرمای یونیک تولید کننده خرما و صادرکننده آن به سراسر جهان است فروش خرما به صورت عمده توسط خرمای یونیک با بهترین کیفیت انجام میشود.

کیفیت عالی وقیمت مناسب خرما را با ما تجربه نمایید.

شماره تماس :021-55421217