فواید بی نظیر خرما برای سلامتی پوست و مو

همانطور که در مقالات قبلی گفتیم خرما فواید بسیاری دارد که برای سلامتی مفید است در این مقاله خرما یونیک قصد دارد تا فوایدی از خرما که برای سلامتی پوست و مو مفید است را در اختیار شما عزیزان

قرار دهد خرما میوه بهشتی است که طرفداران بسیار زیادی در داخل و خارج کشور دارد به همین دلیل است که صادرات خرما روز به روز افزایش میابد.

خرما انواع مختلفی در سایز ها و رنگهای متفاوتی از جمله خرما پیارم , خرما بم و غیره دارد اما تقریبا فوایدی که خرما برای سلامتی پوست و مو دارد در همه انواع خرما  وجود دارد. اگر از طرفداران و خریداران خرما باشید قطعا میدانید که خرما مواد معدنی گوناگونی از جمله کلسیم , آهن , مس و غیره دارد و همچنین این میوه بهشتی یکی از منابع غنی فیبر میباشد.

 خرما یک منبع قوی از ویتامین ث میباشد که پوست را نرم میکند و باعث میشور رطوبت پوست حفظ شود.و همچنین خاصیت کشسانی پوست را افزایش میدهد.

مصرف انواع خرما به خصوص خرمای سیاه مانند خرما بم و خرمای قرمز مانند خرما ربی باعث جلوگیری از ایجاد چین و چروک و همچنین جوانسازی و سادابی هرچه بیشتر پوست میشود.

در میان انواع ویتامین که در خرما موجود است ویتامین ب یکی از بارزترین آنهاست که غالبا همه افراد این موضوع را میدانند و از آنجاییکه ویتامین ب برای سلامتی پوست و همچنین درمان خراش های آکنه و اثرات زخم پوست مفید میباشد افراد زیادی از ماسک خرمای له شده و عسل استفاده مینمایند.

بسیاری از پزشکان معتقدند مصرف روزانه سه خرما میتواند در سلامتی موهای شما تاثیر زیادی داشته باشد و تار مو را سالم تر و قوی تر نگه دارد.و برای ریزش مو توصیه میشود که خرید و مصرف خرما را فراموش نکنیم.اما میزان صادرات خرما به خارج از کشور و میزان خرید خرما در ایران نشان دهنده این است که آنها بیشتر از ما بر اهمیت خوردن این میوه بهشتی واقف هستند.

 

 

درباره ما

خرمای یونیک تولید کننده خرما و صادرکننده آن به سراسر جهان است فروش خرما به صورت عمده توسط خرمای یونیک با بهترین کیفیت انجام میشود.

کیفیت عالی وقیمت مناسب خرما را با ما تجربه نمایید.

شماره تماس :021-55421217